Ścianka weselna obowiązkowym elementem Twojego wesela

Jeżeli właśnie organizujesz swoje wesele marzeń i chcesz by było jeszcze bardziej wyjątkowe koniecznie pomyśl o dekoracji w formie ścianki z kwiatów. Będzie to dekoracja która nie tylko zrobi wrażenie na gościach ale świetnie posłuży jako tło do zdjęć. Tak dekoracja z pewnością sprawi że nasze przyjęcie będzie niezwykłe a goście chętnie będą robić sobie przy niej pamiątkowe zdjęcia. Nic dziwnego że ścianka to aktualnie prawdziwy hit każdego wesela. 

Spójność stylu

Planując wesele warto wybrać styl przewodni i kierować się nim wybierając wszelkie dekoracje. Nie od dziś wiadomo, że podstawą wszelkich dekoracji ślubnych są kwiaty. Ścianka weselna z kwiatami idealnie wpisze się w każdy wybrany przez nas styl zarówno glamour, boho jak i industrialny. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń. Najważniejsze by kształt, materiały i kwiaty użyte do wykonania ścianki pasowały do pozostałej dekoracji sali. Spójność tych elementów sprawi że nasze przyjęcie będzie eleganckie. Tradycyjne ścianki z kwiatów występują w kształcie dużych prostokątnych ścian o dowolnej kolorystyce. Kwiaty z których wykonana jest ścianka występują w wielu wzorach i kolorach, a fakt że są sztuczne daje nam gwarancje trwałości. Nie musimy się bowiem martwić, że po kilku godzinach kwiaty będą brzydko wyglądać.

Lokalizacja ścianki weselnej

Ścianki weselne ustawiane są w zależności od preferencji młodej pary. Mogą zarówno stanowić ciekawe tło dla stołu pary młodej jak i stanowić osobną dekorację w dowolnym miejscu wewnątrz lub na zewnątrz lokalu. Zaletą ścianki jest również jest duży rozmiar dzięki temu z łatwością zasłoni ona nie estetycznie wyglądającą ścianę czy nieciekawy widok.  Z jej pomocą możemy nawet wydzielić specjalną strefę zabaw dla najmłodszych która skryje się za pięknym kwiatowym wzorem. Taka dekoracja ze względu na swoją mobilność będzie wspaniałym tłem do sesji fotograficznych zarówno w dniu wesela jak i później w sesji plenerowej. 

Indywidualizm

Chociaż ścianka sama w sobie jest wyjątkowa i dekoracyjna warto wspomnieć, że jest możliwość personalizowania jej na wiele sposobów. Dzięki temu nasze wesele będzie jeszcze bardziej niepowtarzalne. Możemy dodać dowolne oświetlenie w formie lampionów, ledów czy girlandy z ozdobnych żarówek. Oprócz oświetlenia ściankę udekorować możemy makramą czy dowolnym napisem – na przykład imionami pary młodej czy mottem życiowym. To wszystko sprawi że nasze przyjęcie będzie magiczne. Możliwości jest naprawdę wiele i tak naprawdę tylko od nas zależy jaki będzie efekt końcowy.