Ogród wertykalny, jako główna dekoracja naszego wesela

Organizując przyjęcie wesele, każda Para Młoda pragnie, aby goście byli zachwyceni, a wszystko dopięte zostało na “ostatni guzik”. Przygotowania do najważniejszego dnia w naszym życiu, trwają często kilka lat. Kluczową rolę, przyciągająca wzrok każdego przybyłego na przyjęcie gościa, stanowi dekoracja przestrzeni, w której narzeczeni zdecydowali się zorganizować uroczystość. Czym warto się kierować, aby stworzyć wystrój, współgrający z naszym stylem ?

Ogród wertykalny – idealna kompozycja i niebanalny wygląd

Królujący niegdyś przepych i bogactwo sal weselnych, dziś często zostaje zastąpione minimalizmem i delikatnością. Narzeczeni w swoich aranżacjach, pragną nawiązania do natury, wszelkiej roślinności, intensywności barw i geometrycznych wzorów. Obecnie główną dekorację, stanowi ścianka za Państwem Młodym. Służy ona do uwidocznienia centralnego punktu całej sali, a także jest idealnym tłem na pamiątkowe zdjęcia. W tej roli fenomenalnie sprawdzi się ogród wertykalny, stworzony ze sztucznych roślin. Jest to pionowa konstrukcja, wykonana na dowolny kształt i wielkość. W tej kompozycji na szczególną uwagę zasługuje sztuczna roślinność, która swoim wykonaniem, stwarza konkurencję dla żywych gatunków. Aby wkomponować modne ścianki weselne w całość dekoracji, możemy wybierać spośród ogromnej palety barw i różnorodności roślin. Całość dopełnić może oświetlenie w postaci girland, lub elementy z inicjałami imion świeżo upieczonych małżonków.

Zalety ogrodów wertykalnych ze sztucznej roślinności, jako ścianek weselnych

Dlaczego właśnie ten sposób kompozycji, cieszy się ogromną popularnością podczas organizacji przyjęć ? Wyróżniamy najważniejsze kwestie, takie jak:

– efektowna aranżacja, stwarzająca oryginalny wystrój sali

– Państwo Młodzi sami decydują o gatunkach roślin, które chcą umieścić na ściance, dzięki czemu będzie to niepowtarzalny element dekoracji

– sztuczna roślinność wygląda jak żywe okazy, a cieszy swoim wyglądem i świeżością przez długi czas

– ogród wertykalny, stanowi idealne tło do pamiątkowych zdjęć

– ścianki weselne tworzą wyjątkowy klimat, są bezobsługowe i mogą zostać umieszczone zarówno na świeżym powietrzu, jak i w każdym lokalu

Ogród wertykalny ze sztucznych kwiatów to odpowiednia kompozycja dla osób, które poszukują niebanalnych aranżacji, tworzących główny motyw weselnego klimatu. Z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom stylu boho i rustykalnego. Ścianka za Państwem Młodym w takim formacie, zyska niepowtarzalny charakter i z pewnością zachwyci niejednego gościa. Warto rozważyć tę opcję, gdy chcemy uzyskać zarówno minimalizm, jaki efektowny akcent, w tym wyjątkowym dla nas dniu.